Меню каталога
Контакты

О нас

Фірма "Конструктор" була створена у листопаді 1987 року. Спочатку підприємство спеціалізувалося на інженерних розробках, виготовленні технологічного оснащення, будівельних роботах, постачання будматеріалів. Пізніше із кооперативу виділилися окремі підрозділи, які стали самостійними підприємствами. До 1994 року кооператив повністю зосередився на постачання будматеріалів. У 1994 році кооператив "Конструктор" було перетворено на ТОВ "Баско". При цьому у фірми залишилася та ж юридична адреса. Усі співробітники кооперативу стали співробітниками ТОВ та "Баско" стало повним правонаступником кооперативу "Конструктор". До складу засновників ТОВ "Баско" увійшли дві іноземні компанії.

Сьогодні "Баско" продає щодня до 1000 тонн різних будматеріалів. "Баско" реалізує товар переважно із оптових баз.

Оптові бази "Баско" характеризуються наявністю власних залізничних гілок, гарною транспортною розв'язкою та достатніми розмірами для ухвалення великої кількості вантажів. Це дозволяє значно знизити витрати на доставку та вивантаження будматеріалів і, відповідно, знизити відпускні ціни. "Баско" прагне бути найдешевшим постачальником будматеріалів.

"Баско" працює з найкращими українськими виробниками. Ми гарантуємо якість товару.

З моменту створення підприємство знаходиться за однією юридичною адресою. "Баско" має репутацію надійного партнера та дорожить нею.

Сайт знаходиться на стадії наповнення, якщо Ви не знайшли потрібний товар телефонуйте.

Информация о компании

Контактная информация

Контактное лицо: Владислав Зуев
Сайт компании: basco.pp.ua

Общая информация

Название: ТОВ «Баско»
Адрес: ул. Миколи Боровського, 37/2, Одесса 65031
Телефон: +38 (063) 057-14-72;
© 2017 - 2023 ТОВ «Баско» Пожаловаться на содержимое
Создание сайта онлайн бесплатно
Сайт создан на платформе UA MarketUA Market